Společnost

O nás

AMP Soft s.r.o. vznikla v roce 2009. Byla založena jako softwarová firma s převážným zaměřením na oblast geografických a technických informačních systémů (GIS / TIS). Jediným vlastníkem je aktuálně Mgr. Jan Křivánek, který je zároveň i jejím jednatelem. Vzhledem ke krátké existenci firmy je třeba zdůraznit, že její pracovníci nejsou v oblasti GIS / TIS technologií nováčci a pohybují se v této oblasti informačních technologií již od roku 2000.

V roce 2009 se firma stala partnerem společnosti Intergraph CS.

Cílem firmy AMP Soft je poskytovat svým zákazníkům skutečně profesionální softwarová řešení. Jejich zájmy jsou pro ni vždy na prvním místě. Proto se firma zaměřuje na vytváření programových nadstaveb či customizaci světově uznávaných softwarových produktů firmy Intergraph na míru konkrétním zákazníkům. Díky této strategii umožňujeme zákazníkům dodat stabilní řešení, které však s sebou přináší konkurenční výhodu.

„Naším hlavním zájmem je dodat zákazníkovi to nejlepší řešení. Skutečně ne „nějaké řešení“, ale opravdu to nejlepší. Snaha o to být nejlepší se prolíná všemi činnostmi naší firmy - od služeb zákazníkům, přes využívané technologie až po výběr zaměstnanců. Stále se zabýváme tím, jak bychom jednotlivé činnosti mohli zlepšovat.“

říká jednatel firmy Mgr. Jan Křivánek.

 
Copyright © 2018 AMP Soft s.r.o. webdesign misomelich.sk
Klientská zóna